استقبال از تزریق دُز سوم دلیل شلوغی پایگاه‌های واکسیناسیون است
سرپرست مرکز روابط عمومی وزارت بهداشت با اشاره به شلوغی مراکز واکسیناسیون، دلیل این شلوغی را مراجعه افراد برای تزریق دُز سوم عنوان کرد.

به گزارش علاج نیوز، محمد هاشمی سرپرست مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت گفت: مجوز تزریق دُز سوم واکسن کرونا به افراد بالاتر از ۱۸ سال در کشور صادر شده و شاهد استقبال گسترده مردم فهیم ایران از واکسیناسیون هستیم.

او افزود: ورود سویه جدید اُمیکرون و نگرانی ها، موجب افزایش مراجعات به پایگاه‌های واکسیناسیون شده و برنامه وزارت بهداشت، گسترش مراکز و ایستگاه‌های تزریق واکسن در کشور برای تقویت پوشش واکسیناسیون است.

سرپرست مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت گفت: خوشبختانه با استقبال گسترده مردم، رکورد تزریق روزانه حدود یک میلیون و ۶۰۰ هزار دُز واکسن کرونا در کشور به دست آمد، اما با کاهش مراجعات برای تزریق واکسن، تعداد پایگاه‌ها به حدود یک هزار و ۱۶ مرکز و ایستگاه‌های واکسیناسیون به حدود ۵ هزار و ۳۰ ایستگاه کاهش یافت، اما با توجه به استقبال مناسب مردم و با دستور وزیر بهداشت، تعداد مراکز و ایستگاه‌های واکسیناسیون به زودی افزایش می‌یابد تا دیگر کمتر شاهد انتظار مردم در صف برای تزریق واکسن کرونا باشیم.

اخبار داغ مرتبط:

جزئیات تزریق دُز سوم واکسن سالمندان

اهمیت تزریق دوز سوم در برابر کرونا

تزریق دوز سوم واکسن کرونا ضروری است/ کدام نوع واکسن را بزنیم

منبع: روابط‌ عمومی وزارت بهداشت