جنیفر لوپز برای زیبایی پوستش چکار می‌کند؟
جنیفر لوپز همیشه صدر لیست زیبایی‌ها بوده و به طبع محبوبیت زیادی دارد، و همه دوست دارند راز طراوت، جوانی پوست و تناسب اندام همیشگی جنیفر را بدانند.

به گزارش علاج نیوز، پوست صورت یکی از قسمتهای مهم بدن است که بسیار لطیف و آسیب‌پذیر می‌باشد، داشتن پوستی صاف و بدون لکه تاثیر قابل توجهی در زیبایی صورت دارد و سایر عیوب صورت را می‌پوشاند. بسیاری از سلبریتی‌ها برای حفظ طراوت و سلامت پوست که منشأ اصلی زیبایی است، اقدامات و راهکارهای قابل توجهی را انجام می‌دهند. در این مطلب راز زیبایی پوست جنیفر لوپز را بیان خواهیم کرد.

جنیفر همیشه جزء زیباترین و خوش اندام ترین چهر‌ه‌های مشهور شناخته می‌شود. او با اینکه هم اکنون در دهه پنجم زندگی خود قرار دارد و دارای فرزند دو قلو است اما هنوز هم جذابیت دوران جوانی خود را حفظ کرده و یا به عبارت دیگر هیچ وقت پیر نمی‌شود، اما دلیل راز زیبایی پوست جنیفر لوپز چیست؟

سبک زندگی سالم

جنیر لوپز راز زیبایی پوست خود را پیروی از سبک زندگی سالم معرفی کرده است. این بازیگر و رقصنده آمریکایی از رژیم های غذایی موقت و سختی پیروی نمی‌کند. او شام خود را حدود ساعت ۶:۳۰ عصر می‌خورد که معمولاً حاوی مواد پروتئینی و کوینولا است.

مصرف میوه‌ها و سبزیجات

یکی دیگر از رازهای زیبایی پوست جنیفر لوپز مصرف میوه و سبزیجات است. خوردن مواد غذایی تازه بـه علاوه‌ی مقدار زیادی میوه و سبزیجات در زیبایی و سلامت پوست او نقش فراوانی دارند. برای سالم بودن و داشتن پوستی خوب و لطیف باید به رژیم غذایی اهمیت زیادی داد. جنیفر لوپز برای ناهار معمولاً سالاد و سالمون می‌خورد. سالاد او حاوی بروکلی، کدو سبز، فلفل و سرکه است.

دوری از کافئین

یکی دیگر از رازهای زیبایی پوست جنیفر لوپز دوری از کافئین است. او می‌گوید: من از مصرف کافئین هم خودداری می‌کنم، به دلیل این که تاثیرات بدی از جمله بی‌خوابی، عصبی شدن، خستگی، تپش قلب و معده درد، به همراه دارد.

نوشیدن مقدار زیاد آب

جنیفر لوپز درباره زیبایی پوست خود عنوان کرده است، فکر می‌کنم نوشیدن زیاد آب و در کیفیت ظاهر پوستم نقش دارد. نوشیدن آب به میزان کافی باعث می‌شود پوست ظاهری صاف، نرم، جوانتر و انعطاف پذیر داشته باشد.

دوری از استعمال سیگار

جنیفر لوپز در مصاحبه‌ای اعتراف کرد که هیچگاه به مواد مخدر و مشروبات الکی لب نزده است و این را راز زیبایی پوستش می‌داند. استعمال سیگار باعث از بین رفتن کلاژن پوست می‌شود زیرا برای کشیدن سیگار، عضلات صورت و بخصوص لب‌ها باید حرکات مداومی انجام دهند و سیگار دارای ترکیبات شیمیایی مضری است که خاصیت ارتجاعی پوست را کاهش می‌دهد. سیگار با گذاشتن اثر منفی بر رسیدن اکسیژن کافی به پوست سبب کاهش احیای سلول‌های پوستی می‌شود.

فعالیت‌های ورزشی

جنیفر لوپز با وجود داشتن کودک دوقلو اما هر روز مقداری از وقت خود را به ورزش کردن اختصاص می‌دهد. او می‌گوید: ورزش یکی از کارهایی است که مرا به شدت شاد می‌کند. من همیشه برای ورزش وقت می‌گذارم چون می‌دانم پس از آن شاد خواهم شد و احساس خوبی نسبت به خودم دارم. جنیفر لوپز به حرکات ورزشی خود تغییراتی می‌دهد و می‌گوید:«من دو مربی ورزش دارم و دو برنامه مختلف می‌گیرم اما سعی می‌کنم که بین آنها تعادل ایجاد کنم. من عاشق پلانک، حرکات بوکس و شنای سوئدی هستم.» این چهره مشهور برنامه ورزشی خود را با کمک مربیان هر ۱۰ روز یک بار تغییر می‌دهد. مربی ورزش او می‌گوید که برای جنیفر سن مهم نیست، او آنقدر انگیزه دارد که هر کار غیر ممکنی را برای خود ممکن می‌سازد.

استراحت به خود

این ستاره هالیوودی در حالی که به شدت مراقب برنامه غذایی و فعالیت بدنی‌اش است اما گاهی به خودش استراحت می‌دهد و برخی مواد غذایی مانند چیپس را می‌خورد. او به خاطر خوردن این خوراکی‌ها خود را سرزنش نمی‌کند ولی اجاز نمی‌دهد که خوردن این مواد غذایی به عادت روزانه او تبدیل شود.

عدم مصرف شیرینی‌جات

جنیفر لوپز اعتراف کرده اسـت کـه برای زیبایی پوست خود چالش بزرگی را تجربه نموده که آن هم حذف شکر بوده است. او بعد از این چالش دیگر مثل قبل احساس نیاز بـه شکر نداشت.

استفاده از محصولات پوستی مناسب

در درون کیف لوازم آرایش جنیفر لوپز، بسیاری از محصولات مراقبتی پوست وجود دارد. او می‌گوید: متخصص زیبایی، به من محصولات پاک کننده پوست را معرفی کرده و من قبل از آرایش، از آنها استفاده می‌کنم. هنگام پاک کردن آرایش نیز ازیک پاک کنندۀ آرایش ملایم و مرطوب کنندۀ معمولی استفاده می‌کنم. این کارها را سالهاست انجام می‌دهم وشادابی پوستم را حفظ کرده‌‌ام.

اهمیت به خواب کافی

جنیفر لوپز به خواب شبانه خود اهمیت زیادی می‌دهد و سعی می‌کند روزانه ۷ تا ۸ ساعت بخوابد. خواب کم و شرایط بد خواب می‌تواند باعث اثرات زیر بر پوست صورت گردد. تاثیر کم خوابی بر پوست خیلی سریع بروز کرده و خود را به صورت افزایش چین و چروک پوست، افتادگی پلک و… نشان می‌دهد.

پاک کردن آرایش قبل از خواب

لوپز یکی از کارهایی که برای مراقبت پوستش انجام می‌دهد را نخوابیدن با آرایش معرفی نموده است. او هرگز بدون پاک کردن آرایشش بـه رخت خواب نمی‌رود. خوابیدن با آرایش می‌تواند باعث مسدود شدن منافذ پوست و ایجاد جوش گردد.

مراقبت از پوست در برابر نور خورشید

یکی از بزرگترین رازهای زیبایی جنیفر لوپز این است که او به ندرت زیر آفتاب می‌رود و همیشه از کرم‌های ضدآفتاب استفاده می‌کند، به همین دلیل است که پوست صورت او همچنان جوان و شاداب مانده است.

اخبار داغ مرتبط:

راز زیبایی پوست سلبریتی‌ها در این خوراکی‌ها نهفته است!

سلنا گومز برای زیبایی پوستش چیکار میکنه؟

راز زیبایی پوست مدل‌های معروف